Hurt - Detal

PRACA

Szukamy pracownika energicznego, który swoją przyszłość zawodową wiąże z branżą e-comerce.
Proponujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w Biurze O
bsługi Klienta sklepu internetowego ToysPlanet.pl (proszę nie dzwonić!)

Stanowisko:
Specjalista ds Obsługi Klienta

branża: zabawki art. dziecięce, sportowe

Zakres obowiązków:

- Obsługa klienta sklepu internetowego ToysPlanet.pl
– realizacja reklamacji oraz nadzór nad ich prawidłowym przebiegiem
– obsługa programu magazynowo fakturującego Subiekt GT.
– wystawianie dokumentów sprzedaży
– wprowadzanie wszystkich niezbędnych dokumentów, do prawidłowego wykonywania powierzonych zadań.
– współpraca z dostawcami towarów.
– dbanie o wysoki standard obsługi Klienta

Praca w trzy osobowym zespole.

wymagania:

- Kreatywnośc, Komunikatywność, umiejętnosć pracy w zespole
- Wysoka kultura osobista
- Dyspozycyjnosć sezonowa:listopad, grudzień
- Minimum 1 rok doświadczenia na oprogramowaniu sklepów internetowych lub programów handlowych
- Dobra organizacja pracy,
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Mile widziana umiejętność obsługi programów: IAI Shop, SUBIEKT GT, Pakiet Office oraz doasiadczenie w branży.

Oferujemy:
- Umowę o o pracę,
- Rozwój kwalifikacji zawodowych,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Doskonałą atmosferę pracy,

PRACA STAŁA od 29.07.2013r.

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres email: biuro@regard.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".